Spot reklamowy

Działania marketingowe mają jedną główną funkcję. Powinny sprzedawać produkt lub ideę. Film robi to łatwo – poprzez pokazanie prawdziwej historii, przez snucie nowej opowieści czy wykreowanie emocji – śmiechu, wzruszenia, zaskoczenia odbiorcy. Obraz mówi jednak zawsze do ludzi o realnych potrzebach, w konkretnych kanałach, przekazując konkretne informacje.
A my jesteśmy tu po to, by tego dopilnować w sposób, który chcesz oglądać.

Spoty reklamowe

Spot reklamowy to nic innego, jak kolejna forma promocji, z której możesz skorzystać, aby wypromować swoją firmę i zwiększyć jej popularność. Możesz zareklamować produkt, usługę, jak i całą firmę przy wykorzystaniu interaktywnych technologii.

Produkcja spotów reklamowych zmienia się bardzo szybko pod wpływem nowych technologii, szczególnie dobrze rozwijających się w internecie. Widzowie mają tam dostęp do różnych platform, z których korzystają na różnych urządzeniach. Staramy się przygotować taki materiał, który można wyświetlić atrakcyjnie na każdym sprzęcie: tablecie, smartfonie, telewizorze, laptopie.

Najwyższa jakość techniki realizacji

Twój spot może być animacją, tradycyjnym video, a także interaktywnym tworem, w którym widać zastrzyk najnowocześniejszych technologii. Dzięki dużej dostępności metod, z których możemy skorzystać przy realizacji, jesteśmy w stanie przygotować materiał zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Jest dla nas najważniejsze, aby sprostać oczekiwaniom Klientów, którzy chcą otrzymać najwyższej jakości produkt promocyjny. Możesz zdecydować się na minimalistyczne animacje, tradycyjne nagrania, rozbudowane fabularne produkcje. Jesteśmy w stanie zaproponować technikę realizacji idealnie dopasowaną do firmy, którą prowadzisz, jak i produktu lub usługi, które chcesz wypromować.

Unikalne cechy produktu lub usługi w spocie reklamowym

Możesz stworzyć scenariusz spotu, który będzie podkreślał cechy produktu, usługi lub całej firmy. W jednej, krótkiej reklamie możesz zawrzeć wszystko, co najważniejsze, jeżeli tylko scenariusz będzie spójny. Za jego pomocą możesz sterować wyobraźnią widzów, ich wyobrażeniami o Twojej firmie, jak i skupiać uwagę na dokładnie tych elementach, które są najważniejsze. Przygotowujemy spoty reklamowe, w których produkty są bardzo dobrze oświetlone, mają atrakcyjny odcień, a ostrość kamery skupia się na ich najważniejszych atutach. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy również do kolorów, które są nasycone, rzucają się w oczy, a dzięki temu produkt jest o wiele bardziej atrakcyjny dla widza.